Devlet Kurumları
Sorgulamalar
Haber Portalları
Gazeteler

-------------------------------------------------------------------------------------------      Kıymetli Esnaf ve Sanatkar kardeşlerim ve ağabeylerim,

        Kongremizde, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SİBESO) Başkanlığına, 5 aday içinden beni ve ekibimi layık gördüğünüz için her birinize ayrı, ayrı teşekkür ederim. Sağ olun, var olun...
        
       Kampanyamızda biz, "Makama değil, Hizmete talibiz" demiştik. Sözümüzün her zaman arkasındayız. Bundan böyle ben, bir oda başkanından daha ziyade, sizlerin bir evladı, kardeşi, arkadaşı veya ağabeyi olmayı hedefliyorum.
 
      Nitekim, bu anlayışımız sonucunda, Oda'mızda hemen bir değişim başlayıverdi; Sekiz yıl boyunca Oda'mızın eşiğinden içeri adım atmayan "küskün" ağabeylerimiz, kardeşlerimiz artık Oda'mıza memnuniyetle geliyorlar. Bundan gurur duyuyoruz.

      Oda'mızı daha ilerilere götürmek için ben ve ekip arkadaşlarım canla-başla çalışacağız. Her gün eriyip tükenen Esnaf ve Sanatkarlarımızın sorunlarının çözümlerine yönelik yeni projeler üreteceğiz. 

      Üç bine yakın üyesiyle Silivri'nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşu (STK) olan Oda'mızı daha etkin kılmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Sizlerle birlikte Oda'mızı layık olduğu yere getireceğiz.

     Sizlerden biri olarak, Esnaf ve Sanatkarlarımızın sorunlarını her ne kadar biliyorsak da, kongre öncesi sizleri ziyaretimizde, yakındığınız konuları teker, teker not aldık. Bu sorunların çözümüne öncelik vereceğiz.

      Bundan böyle Oda'mıza, sadece aidat yatırmak veya faaliyet belgesi almak için değil, her hangi bir sorunla karşılaştığınızda da rahatlıkla gelebileceksiniz. Çayınızı, kahvenizi yudumlarken sorunlarınızı konuşacak ve çözümler bulacağız.

        En içten duygularımla, bol kazançlı günler diliyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
               Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası 
                                Yönetim Kurulu Başkanı 
                                                                             
                                      Nuray KOÇER   


~/PersonelImages/nuray-kocer.jpg
Yönetim Kurulu Başkanı
Nuray KOÇER

Başkanın Kaleminden


İstanbul  İstanbul  İstanbul
   © 2009 ATILIM Bilgisayar Hizmetleri Ltd. Şti